top of page

Питання та відповіді

Питання №1 - Що включає наноплівка на номер?
Відповідь №1 - При замовленні однієї наноплівки ви отримуєте наклейку на одну цифру. Необхідні символи вказуйте під час заповнення замовлення у коментарі.

Питання №2 - Що буде, якщо такий номер подряпається?
Відповідь №2 - Пошкодити наклейку Ecoslick® досить складно, оскільки вона кріпиться дуже міцно, утворюючи практично нерозривний зв'язок із автомобільним номером. Навіть якщо виникнуть подряпини, вони будуть замалі, щоб номер виявився помітним для камер автоматичної фіксації правопорушень.

Питання №3 - Що станеться з наноплівкою після миття?
Відповідь №3 - Автомийка, як контактна, так і безконтактна, оригінальній наноплівці Ecoslick® не страшна, і здерти її з номера простою мийкою нереально. Тому будьте гранично точні та акуратні при поклейці.

Запитання №4 - Чи потрібно заклеювати задній номер авто?
Відповідь №4 - Камери автоматичної фіксації "Рубіж", встановлені на всіх виїздах/в'їздах у місто, фотографують саме задній автономер, тому заклеїти пару цифр/літер на задньому номері обов'язково.

Запитання №5 - Як монтується наноплівка Ecoslick®?
Відповідь №5 - Цифра або буква з комплекту накладається на відповідну цифру або букву попередньо очищеного автономера. Не поспішайте! Наносити наклейку слід дуже акуратно, так як змінити положення плівки, що налипла, вже не вийде - вона схоплюється з поверхнею номера намертво. Як правило, монтаж комплекту наклейок не викликає будь-яких труднощів, якщо діяти без поспіху.

Питання №6 - Що краще, наклеїти всі 16 символів номера чи можна лише 1-2?
Відповідь №6 - Чим більше символів ховається під наноплівкою, тим менша ймовірність розшифровки вашого номера на основі запису з камери. Радимо заклеювати всі символи переднього та заднього номера.

Питання №7 - Як довго прослужить ця плівка?
Відповідь №7 - Плівка Ecoslick® розрахована на довгі роки експлуатації, оскільки створена із міцних зносостійких матеріалів, розрахованих на складні погодні умови, перепади температур та різні ступені механічного впливу. Гарантійний термін експлуатації – 5 років.

Питання №8 - Чим відрізняється інфрачервоний спалах від спалаху фотоапарата?
Відповідь №8 - Інфрачервоне світло являє собою вузьконаправлений невидимий для людського ока промінь, чим відрізняється від яскравого спалаху фотоапарата. Саме в ІЧ спектрі знімають камери автоматичної фіксації правопорушень "Рубіж",
  "Візир" та інші, і саме проти такого спектру, працюють плівка Ecoslick®.

Питання №9 - Що бачить камера під час використання наноплівки?
Відповідь №9 - Камера бачить лише засвічену ділянку на місці символів, прихованих під наклейками Ecoslick®, яка зливається з білим тлом. Відповідно, цифрова система не розпізнає номер і фіксує їх у базі даних порушень ПДР. Штраф надавати нікому!

​​

Питання №10 - Чому я маю купувати плівку саме у вас?
Відповідь №10 - Наша наноплівка Ecoslick® виробляється в Німеччині, тому надійна та ефективна. Усі цифри відповідають держстандартам України. А ще ми даємо гарантію при покупці повного комплекту наноплівки, і у разі накладення штрафу на Вас ми зобов'язуємося сплатити за нього. На ринку можна зустріти пропозиції з підозріло низькою ціною – відповідно така плівка не захистить вас від "очі" камери даішника або просто не підійде за розміром на цифри вашого автономера.

bottom of page